Užijte si s námi Prostřední Bečvu v létě i v zimě...
cz en pl
REZERVAČNÍ FORMULÁŘPohodlné ubytování v chatkách

Kontakty

Hotel Kryštof je ideální místo pro klidnou dovolenou a pobyty s dětmi. Užijte si krásy podzimu v prostředí beskydských lesů, odpočiňte si a naberte síly v našem hotelovém wellness. U nás zažijete skutečnou pohodu s rodinným přístupem personálu a domácími specialitami.

 

Ubytování nabízíme v chatkách, které jsou standardně vybaveny s vlastním soc. zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). K dispozici je předsíň, ložnice, obývací pokoj s TV a kuchyňským koutem. Každá chata má terasu s venkovním posezením. Chatky jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Každá chatka má vlastní kuchyňku (lednice, rychlovarná konvice, sporák, kuchyňská linka s vybavením). Dále pak chatka č.1 má kuchyňku a pokoj. Pokoj má 1x manželskou postel a 1x pevné lůžko. V kuchyňce se nachází rozkládací pohovka.

Druhá chata má kromě kuchyňky s jídelnou, pokoj s manželskou postelí a pokoj pro 2 děti s dvěmi oddělenými postelemi a rozkládací pohovku taktéž v kuchyňce.

Součástí vybavení chatky je TV. Každá chatka má svůj příjezd, takže auto můžete mít zaparkované přímo u chatky. Je možnost využít úschovny kol v hotelu.

Nedaleko od hotelu se nachází přírodní biotop, basketbalové, fotbalové hřiště, tenisové kurty, adventure golf, cca 5 min chůzí od hotelu.

 

CENA POBYTOVÉHO BALÍČKU ZAHRNUJE:

 • ubytování v chatkách
 • snídaně formou bufetu
 • vícechodové večeře
 • 1 x káva s domácím dezertem
 • 1 x uvítací drink
 • neomezený vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu a sauny
 • zdarma využití multifunkční místnosti s ping-pongovým stolem a kulečníkem, venkovního posezení s ohništěm, ruských kuželek
 • 20% sleva na masáže
 • úschovna kol
 • wi-fi připojení v prostorách hotelu
 • parkování u hotelu

Zvýhodněná cena balíčku pro 1 dosp.os.:

 Dospělá osoba

2 noci

3 noci

4 noci

5 nocí

6+ nocí

 CHATKA

2 900Kč

 3 800Kč

4 700Kč

5 600Kč

6 500Kč

Dítě od 3-14 let  – ubytování s polopenzí činí 710Kč/noc

 

Turistika: po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám nebo výletům. Oblíbenou turistickou trasou je výstup na horu Radhošť spojenou s prohlídkou významných staveb na Pustevnách a soch pohanského boha Radegasta či sv. Cyrila a Metoděje. Ve vrcholové části Radhošťské hornatiny se nachází významné turistické trasy, odkud jsou pěkné výhledy do okolní krajiny - zejména na Vsetínské vrchy a na centrální Moravskoslezské Beskydy. Při optimální viditelnosti je možné vidět až Fatru.
Cyklotrasy: Beskydy jsou rájem pro cyklisty. Naleznete se velké množství značených cykloturistických tras po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku.
Koupání a houbaření: v teplých letních dnech můžeme využít místní Biotop  a nebo se vypravit do nedaleké Horní Bečvy cca 8km a osvěžit se ve stejnojmenné vodní nádrži. V okolních lesech jsou ideální podmínky pro houbaření. V Dolní Bečvě se nacházejí převážně smrkové porosty, nízké smrkové porosty a okraje lesů lemují břízy a osiky.