Užijte si s námi Prostřední Bečvu v létě i v zimě...
cz en pl
REZERVAČNÍ FORMULÁŘHotel Kryštof nabízí ubytování ve dvou chatkách

Kontakty

 

Ubytování: chatky jsou standardně vybaveny s vlastním soc. zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). K dispozici je předsíň, ložnice, obývací pokoj s TV a kuchyňským koutem. Každá chata má terasu s venkovním posezením. Chatky jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

Každá chatka má vlastní kuchňku(lednice, rychlovarná konvice, sporák, kuchyňská linka s vybavením). Dále pak chatka č.1 má kuchyňku a pokoj. Pokoj má 1x manželskou postel a 1x pevné lůžko a rozkládací pohovku v kuchyňce.

Druhá chata má kromě kuchňky s jídelnou, pokoj s manželskou postelí a pokoj pro 2 děti s dvěmi oddělenými postelemi a rozkládací pohovku v kuchyňce.

Součástí vybavení chatky je TV. Každá chatka má svůj příjezd, takže auto můžete mít zaparkované přímo u chatky. Je možno uschovny kol.

 

Stravování: kuchyňka je  k dispozici. Možnost dokoupení polopenze v hotelu Kryštof.

 

  Nedaleko od hotelu se nachází přírodní biotop, basketbalové, fotbalové hřiště, tenisové kurty, adventure golf. Je to cca 5 min chůzí od hotelu.

Cena za chatku 1. / noc 3500,-Kč. Ubytování až pro 4 osoby. 

Cena za chatku 2. / noc 4000,-Kč. Ubytování až pro 5 osob.

V ceně pobytu je snídaně a volný vstup do wellness v Hotelu Kryštof.

Turistika: po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám nebo výletům. Oblíbenou turistickou trasou je výstup na horu Radhošť spojenou s prohlídkou významných staveb na Pustevnách a soch pohanského boha Radegasta či sv. Cyrila a Metoděje. Ve vrcholové části Radhošťské hornatiny se nachází významné turistické trasy, odkud jsou pěkné výhledy do okolní krajiny - zejména na Vsetínské vrchy a na centrální Moravskoslezské Beskydy. Při optimální viditelnosti je možné vidět až Fatru.
Cyklotrasy: Beskydy jsou rájem pro cyklisty. Naleznete se velké množství značených cykloturistických tras po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku.
Koupání a houbaření: v teplých letních dnech můžeme využít místní Biotop  a nebo se vypravit do nedaleké Horní Bečvy cca 8km a osvěžit se ve stejnojmenné vodní nádrži. V okolních lesech jsou ideální podmínky pro houbaření. V Dolní Bečvě se nacházejí převážně smrkové porosty, nízké smrkové porosty a okraje lesů lemují břízy a osiky.