Užijte si s námi Prostřední Bečvu v létě i v zimě...
cz en pl
REZERVAČNÍ FORMULÁŘLyžařské areály

Kontakty

Lyžařské Areály

 

 

Lyžařský areál Rališka

- areál má čtyři sjezdové tratě, sedačkovou lanovku, 1 velký lyžařský vlek a 1 jeden malý pro začátečníky. Je tady také půjčovna lyží a lyžařská škola, večerní lyžování.

Lyžařský areál Solisko

- jsou zde k dispozici 3 lyžařské vleky různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař. Dále je tady půjčovna lyží, skiservis a lyžařská škola, večerní lyžování.

Skiareál "U Sachovy studánky - západ"

- je určený především k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi. Jsou zde 2 lyžařské vleky, 1 provazový dětský vlek, lyžařská škola, večerní lyžování, pro snowbordisty malý snowpark, půjčovna lyží a snowboardů spolu se skiservisem.

Skiareál "U Sachovy studánky - východ"

- disponuje 4 sjezdovkami, 1 velkým lyžařským vlekem a 1 jedním malým pro začátečníky.

Lyžařský areál Kubiška

- je svou rozlohou vhodný pro snowboardisty a carving. Je zde velký lyžařský vlek a dětský vlek pro začátečníky.

Další lyžařské areály, které nabízí vynikající podmínky jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře, jsou sjezdové tratě na Pustevnách, Soláni, Mezivodí , Bílé, které jsou vzdálené od hotelu cca 8 -15 km a jsou vybaveny moderními vleky a sedačkami.

Beskydské kopce jsou ideální také pro běžecké lyžování. Vyznačené a udržované tratě vedou po hřebenech hor, z nichž je za jasného počasí výhled do širokého okolí, na vrcholky slovenské Malé a Velké Fatry nebo na horský masiv Javorníků.