Užijte si s námi Prostřední Bečvu v létě i v zimě...
cz en pl
REZERVAČNÍ FORMULÁŘVitajte v Beskydech na Hotelu Kryštof - Prostřední Bečva

Kontakty

Rodinný Hotel Kryštof na Prostřední Bečvě od nového roku 2023 nabízí ubytování pouze se snídaní. Během dne je k dispozici hotelový BAR od 15:00-21:00hod., neomezený vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu a sauny.

Hotel poskytuje ubytování ve 4 x 2-pokojových rodinných apartmánech s vlastní kuchyní, v 1 x 2-pokojovém rodinném apartmánu, v 5 x 2-lůžkovém pokoji s možností přistýlky, v 1 x 1-lůžkovém pokoji a ve 2 x 2-pokojové chatě s vlastní kuchyní pro 4 osoby. Pro obědy a večeře je zde možnost navštívit nedaleký Valašský šenk Zavadilka (200m od hotelu - 1 min autem, 5 min pěšky).

Hotel Kryštof se nachází v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezských Beskyd, kterou zároveň protéká Rožnovská Bečva. Moravskoslezské Beskydy se řadí do nejmohutnějších moravských pohoří. Při procházkách narazíme na tichá zákoutí horské přírody s nezapomenutelným výhledem do malebné horské krajiny. Beskydské hory patří k oblastem, které každoročně navštěvují tisíce návštěvníků z celé České Republiky ale i ze zahraničí využívající wellness hotely v Beskydech.

Dovolená Beskydy

Přírodní prostředí a klimatické podmínky jsou mimořádně příznivé pro hosty s narušeným zdravím, ale také pro ty, kteří si chtějí odpočinout nebo také pobavit a zároveň udělat něco pro své aktivní zdraví.

Rádi Vás přivítáme na našem Hotelu Kryštof na vaší rodinné rekreaci.

Odesláním nezávazné rezervace berete na vědomí, že ubytovatel zpracovává osobní údaje ZDE